Marketing & PR Manager

Maciej Sowa

Od strategii marketingowej do skutecznej egzekucji

Od ponad 8 lat współpracuje z przedsiębiorstwami, agencjami i startupami w zakresie rozwoju marketingu. W gronie marek, dla których miał przyjemność pracować, znajdują się m.in. takie brandy, jak Jeronimo Martins (Biedronka), Pracuj.pl, czy PrestaShop.

Marketing & PR Manager w agencji marketingowej Kuźnia, gdzie odpowiada za wewnętrzne działania komunikacyjne i promocyjne, jak również czuwa nad rozwojem i jakością usług agencji świadczonych partnerom zewnętrznym, którzy powierzyli Kuźni odpowiedzialność za marketing swoich firm.

W swojej pracy dąży do pełnego zrozumienia procesów i zjawisk, aby wyciągać prawdziwe wnioski i odrzucać iluzję. Jest przekonany, że tylko takie podejście może być podstawą skutecznych działań. Ceni współpracę bez nadęcia, ale za to w partnerskiej, profesjonalnej atmosferze.

Współtwórca i współorganizator CRASH Mondays – comiesięcznych spotkań dla specjalistów branży marketingowej odbywających się w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdyni, podczas których zderzana jest marketingowa teoria z rzeczywistością.

W wolnych chwilach…

Czyta, ogląda, słucha. Jak czyta, to powieści i literaturę faktu. Jak ogląda, to filmy kina europejskiego i rozgrywki Premier League. Jak słucha, to muzyki elektronicznej i rapu.

Certyfikaty: