Niech kupują. W końcu od tego jest marketing efektywnościowy!

agencja kuźnia

Pomagamy firmom zwiększać zyski dużo szybciej dzięki skutecznym kampaniom reklamowym.

2x większa sprzedaż w 3 miesiące przy tym samym budżecie marketingowym?

Pewny i stabilny dopływ klientów z Facebooka, LinkedIna lub reklam w Google?

Mówi się, że w fotografii najważniejszy jest nie sprzęt, tło czy obiekt w kadrze, tylko właściwe światło. Światło jest dla obiektywu niczym woda dla ryby. Co z tego, że mamy piękny produkt, skoro złe światło sprawi, że nie będzie go widać? Po co nam sprzęt fotograficzny z najwyższej półki, jeśli bez światła nie będzie on w stanie zarejestrować kadru pięknego produktu?

Twoja oferta jest obiektem w kadrze, a nasze kreacje reklamowe stawiają Twoją ofertę we właściwym świetle.

content marketing

Twojej firmy nie stać na słabe reklamy i źle zaprojektowane kampanie reklamowe

Kryzys w końcu nadszedł. Wiele firm pada jak muchy, konkurencja na rynku staje się coraz bardziej zażarta, a nastroje w biznesie nie napawają optymizmem.

Znamy to, w końcu na co dzień pracujemy z wieloma przedsiębiorcami i managerami zarówno z sektora B2B, jak i B2C.

Najgorsze, co można zrobić w czasach kryzysu, to ograniczyć budżet na marketing. W ten sposób jeszcze bardziej ograniczasz ekspozycję marki wśród potencjalnych odbiorców i obniżasz dopływ nowych klientów do biznesu.

Jeśli na rynku leje się krew, to idealny czas na to, żeby dokręcić śrubki w swoim marketingu i zoptymalizować jego funkcjonowanie. A jeśli kampanie reklamowe są mądrze zaplanowane i skutecznie realizowane, to kryzys przestaje mieć znaczenie.

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy”.

Henderson Stuart

Współpraca z Kuźnią trwa i rozwija się w najlepsze. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze świadczonych usług i serdecznie polecamy Kuźnię Treści jako rzetelnego partnera biznesowego.
Michał Gryz – Prezes Zarządu Itee.pl Sp. z o.o.

itee
Michał
Kampanie reklamowe od strategii do realizacji

Co możemy dla Ciebie wykuć?

 • Trophy Tworzymy kompleksowe kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, LinkedIn oraz Google
 • Strategy Projektujemy lejki sprzedażowe
 • ChartLineUp Audytujemy i optymalizujemy konta i kampanie reklamowe
 • Certificate Szkolimy z performance marketingu

Czas na performance marketing, który zmiecie z planszy Twoją konkurencję!💨

Skontaktuj się z nami
maciej sowa

Jak WSPÓŁpracujemy z naszymi klientami?

 • Przeprowadzamy audyt kont reklamowych i wspieramy w konfiguracji konta reklamowego Google Ads, Meta i LinkedIn Ads.
 • Pomagamy we wdrożeniu kodów śledzących i ustawiamy odpowiednie zdarzenia konwersji na stronie lub w sklepie.
 • Analizujemy dotychczasowe kampanie reklamowe, wyciągamy wnioski, raportujemy je i wspólnie określamy dalszą strategię reklamową.
 • Przeanalizujemy dokładnie słowa kluczowe, skupiając się na tych, które maksymalnie zwiększą szanse pozyskania nowych klientów do Twojego biznesu.
 • Tworzymy skuteczne treści reklamowe, nagłówki, rozszerzenia reklam i potrzebne grafiki oraz wideo.
 • Dobieramy odpowiednią grupę docelową.
 • Optymalizujemy kampanie, kreacje, cele reklamowe i grupy odbiorców oraz wykonujemy testy A/B.
 • Kampanie ustawiamy na Twoim koncie reklamowym – masz pełny wgląd w naszą pracę i nie zostaniesz z niczym, jeśli rozwiążemy umowę. Po prostu gramy fair.
 • Nie rozmawiasz z handlowcem, a ze specjalistą odpowiedzialnym za Twój projekt.
 • Patrzymy na Twój marketing całościowo, doradzając najskuteczniejsze rozwiązania mające faktyczny wpływ na rozwój Twojego biznesu.
katarzyna ciesielska

Kuźnia sprawnie i fachowo wsparła naszą spółkę Mega-Tech s.c. w realizacji powierzonego zadania. Zlecenie zostało wykonane w pełni profesjonalnie, merytorycznie, szybko oraz w przyjemnej atmosferze, dzięki czemu zawiązaliśmy stałą współpracę z agencją.

Artur Krzywicki – Mega-Tech S.C.

mega tech

Ludzie nie kupują produktów,
a opowieści o nich.

e-book perswazja

Świetnym przykładem ilustrującym to zjawisko jest kampania reklamowa z Nowej Zelandii, której autorka promowała na przydrożnych billboardach… nic. Dosłownie – nic.

Slogan: „Nic – oto, czego szukałeś” ozdobił 27 bilbordów wokół miasta Auckland. I wiesz, co się wydarzyło później?

Ludzie zaczęli dzwonić do firmy wynajmującej billboardy z zamiarem kupna tego niczego. Pomysł, że ktoś wywalił kupę kasy na kampanię banerową, która nie promowała żadnego realnego produktu, nie mieścił się ludziom w głowach. Sądzili, że to forma gry słownej.

Jak widzisz, jesteś w stanie sprzedać wszystko, o ile ubierzesz to we właściwą narrację.

A Twoja oferta nie może się równać z tym niczym. Ma unikalną propozycję wartości i rozwiązuje realne problemy klientów.

Pomyśl, jak skuteczna kampania reklamowa mogłaby zadziałać w przypadku Twojego biznesu.

Skuteczny przekaz i komunikacja sprawiają, że nie chcemy szukać u konkurencji.

Nie bądź jak ten prezes

content marketing

Prezes pewnej średniej wielkości firmy chciał przeprowadzić nową kampanię reklamową. Wynajął agencję, która miała opracować pełną strategię marketingową, strukturę kampanii i koncepcję kreacji spotów reklamowych.

Celem kampanii reklamowej miała być poprawa sprzedaży produktów z oferty firmy. Agencja marketingowa zrobiła swoją robotę. Przygotowała kampanie i kreacje oraz przedstawiła je grupom fokusowym, czyli grupom osób reprezentujących docelowych odbiorców reklam. Grupy fokusowe jednogłośnie wybrały reklamę X.

Ale prezes był nie w ciemię bity i stwierdził autorytarnie, że reklama Y będzie skuteczniejsza. I choć marketerzy z agencji próbowali wyperswadować prezesowi, że za wyborem reklamy X stoją twarde dane i fakty, to prezes wiedział lepiej.

Efekt? Zadowolony prezes i brak wyników sprzedażowych.

Czy wiesz, czego dowodzi ta historia?

W kampaniach reklamowych liczą się dane

Subiektywna ocena skuteczności reklam i próby naginania rzeczywistości nigdy nie przyniosą wymiernych efektów. Marketing to przede wszystkim praca na danych.

Co z tego, że wywalisz wiele tysięcy na kampanię reklamową, jeśli komunikaty Twojej marki kompletnie nie zainteresują potencjalnych klientów?

Twoja marka może oferować fenomenalne usługi lub produkty. I być może tak jest. Ale jeśli nie potrafisz ubrać swojej oferty we właściwą opowieść, to nikogo ona nie zainteresuje.

Dlatego w Agencji Kuźnia wykuwamy marketing oparty na twardych danych, najnowszych trendach i niezmiennej naturze ludzkiej.

Nasze pomysły są warte tyle, ile nasza umiejętność opowiadania o nich.

Adena Freidman – prezeska i dyrektorka generalna Nasdaq
agencja kuźnia

Przekuwamy słowa, obrazy i dźwięki w złoto

Łączymy kreatywne i skuteczne kreacje reklamowe z mądrze zaprojektowaną strategią reklamową w ekosystemach Meta, Google i LinkedIn.


Z pietyzmem wykuwamy świat, który pokazujesz swoim klientom.

 • Czy opowieść Twojej marki jest interesująca?
 • Czy opowieść Twojej marki jest wiarygodna?
 • Czy opowieść Twojej marki jest warta zaangażowania?
 • Czy opowieść Twojej marki dociera do właściwych oczu i uszu?

Zastanów się przez chwilę.

Kuźnia stworzyła dla firmy Master Leasing profesjonalny content marketing związany z dziedziną finansów i leasingu. Podczas wykonywania swojego zadania wykazali się dużym profesjonalizmem przejawiającym się w sprawnym, miłym i rzeczowym kontakcie, terminowością oraz wysokim poziomem jakości swojej pracy.
Norbert Dąbrowski – Prezes Zarządu Maximus Finance Sp. z o.o. Sp. k.

Maximus Finance

Zobacz, jak ładnie o nas mówią

 1. Kowale rozgrzewają paleniska do czerwoności i szczerbią młoty, aby zapewnić portalom należącym do Interii nieprzerwane dostawy doskonałego i jakościowego contentu. Polecam Kuźnię wszystkim, którzy poszukują rzetelnego wykonawcy treści. 🙂
  Interia Barbara Machalska-Cyran Kierownik Serwisu Deccoria
 2. Kuźnia przygotowała dla nas solidną i praktyczną dawkę wiedzy dotycząca tworzenia treści na Linkedin. Warsztaty były w przystępnej formie, z konkretnymi przykładami i odnoszące się do naszej specyfiki branży oraz pracy.
  Philip Morris Polska Logo Martyna Skalska Employer Branding Lead Philip Morris Polska Distribution Sp. z o .o.
 3. TERMINOWOŚĆ, RESPONSYWNOŚĆ ORAZ FACHOWOŚĆ – te trzy cechy wyróżniają Kuźnię, z którą cenimy sobie współpracę. Stały kontakt z zespołem Kuźni, badanie i dostosowywanie się do potrzeb klienta oraz dostarczanie materiałów na wysokim poziomie – nic więcej nie trzeba dodawać. Kuźnio! Robisz to dobrze! 😊
  GetResponse Paula Szulc Markerting Manager w GetResponse
 4. Współpracę z firmą Kuźnia podjęliśmy we wrześniu 2018 roku. W jej ramach systematycznie zlecamy tworzenie specjalistycznych treści technicznych. Polecamy usługi Kuźni każdemu, kto potrzebuje merytorycznych i wartościowych treści. Zamawiając w tej firmie teksty, zawsze można liczyć na najwyższą jakość realizacji.
  Promotrafic Michał Smajek Dyrektor zarządzający w PromoTraffic Sp. z o.o.
 5. Agencja Kuźnia to solidna firma. Teksty są pisane zawsze na czas i zawsze zgodnie z wytycznymi i preferencjami moich klientów. Regularnie zgłaszam się do Kuźni Treści po fachowe teksty dla branż technicznych i ani razu się nie zawiodłem na jakości pracy copywriterów z Kuźni. Jeżeli szukasz copywritera, który udźwignie cięższy merytorycznie temat, to spokojnie mogę polecić Ci Kuźnię.
  Semgence Paweł Gontarek Zgred.pl / semgence.pl
 6. Teksty zredagowane przez copywriterów z Kuźni nie wymagają żadnych poprawek. Są oni profesjonalny na każdym etapie współpracy, a współpraca z nimi to czysta przyjemność. Tym samym zdecydowanie polecamy usługi Kuźni Treści i rekomendujemy ich jako sprawdzonego partnera biznesowego.

   

  Robojet Łukasz Bojanowski RoboJet
 7. Agencję Kuźnię odkryliśmy niedawno i to był strzał w dziesiątkę. Kowale wiedzą, jak napisać świetny tekst i dostarczają go na czas, a poza tym chętnie doradzą, co można zrobić lepiej. Pełny profesjonalizm!
  Aleppo Tomasz Piwnicki Prezes zarządu ALEPPO SP. Z O.O.
 8. Kuźnię polecił nam jeden z naszych partnerów biznesowych. Nie zawiedliśmy się. Szybka realizacja i świetny, zgodny z zasadami współczesnego marketingu content sprawiają, że regularnie zamawiamy kolejne teksty. Polecamy Kuźnię każdemu, kto chce we właściwy sposób zadbać o publikowany content.
  Witbee Łukasz Piątek Founder, Marketing Intelligence Director WitBee
 9. Z Agencją Kuźnią współpracujemy już od półtora roku. Tworzą dla nas różnego rodzaju treści – od technicznych po prawnicze. Świetnie odnajdują się w specjalistycznych tematach. Teksty są „w punkt” – merytorycznie, językowo i terminowo. Polecamy!
  RekinyBiznesu Marcin Gajewski Współwłaściciel, dyrektor ds. strategii i rozwoju RekinySukcesu.pl
 10. Obsługa bloga realizowana przez Kuźnię przyniosła nam znaczący wzrost widoczności w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przełożyło się na zwiększenie liczby leadów oraz liczby konwersji. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kowalami i serdecznie rekomendujemy Kuźnię jako rzetelną agencję contentową.

   
  Zoya Paweł Jozajtis Prezes Zarządu ZOYA GROUP SP. Z O.O.
 11. Kuźnia realizuje dla nas treści na WWW i robi to dobrze! Świetnie odnajdują się w temacie nowych technologii i czują nasz styl komunikacji. Cieszymy się, że mamy tak solidnego partnera w zakresie contentu. Polecamy!
  Cwatch Dorota Łyskawińska Art Director w WearTech Solutions sp. z o. o.
 12. Inwestycja w usługi copywriterskie w Agencji Kuźni była najlepszą inwestycją drugiego kwartału 2021 w mojej firmie. Procentowo dała zarobić nawet więcej niż inwestycje w kryptowaluty. Dzięki wprowadzonym zmianom dotarło do mnie jaki potencjał ma dobrze napisana treść strony sprzedażowej. Polecam każdemu!
  Localhost Przemek Jóźwiakowski właściciel Localhost Group Sp. z o.o.
 13. Kuźnia regularnie tworzy dla nas artykuły blogowe o tematyce instalacji fotowoltaicznych dla biznesu i klientów indywidualnych. Współpraca jest płynna i owocna: teksty są poprawne językowo i merytorycznie, zawsze dostarczane na czas. Cieszymy się, że mogliśmy znaleźć tak godnego polecenia partnera 🙂
  Astraenergy Paweł Kądziela Prezes zarządu
 14. Początkowo nie byliśmy pewni, czy zewnętrzna agencja zrozumie nasz sposób komunikacji z klientami, co niestety zdarzało się przy wcześniejszych współpracach. Szybko jednak się okazało, że nasze obawy były niepotrzebne! Contentowcy z Kuźni wręcz intuicyjnie dopasowali się do naszego stylu. Od tamtej pory dostarczają nam regularnie coraz więcej tekstów.
  InStream Filip Duszczak CEO w InStream Group
 15. Współpraca z Agencją Kuźnią to najlepsze, co może spotkać marketera. Wiele razy polecałem ich usługi swoim klientom i nigdy nie usłyszałem od nich negatywnej opinii. Z pewnością copywriterska luka w moich działaniach, została zapełniona aż po same brzegi.
  Przereklamowana Marcel Kowalkowski marcelkowalkowski.pl
 16. Z Kuźnią współpracuję od niedawna, głównie przy pomocy do treści, które wykorzystuję w kampaniach sprzedażowych, makietach tekstów do rozbudowywania pod większe projekty i bardzo sobie cenię ich profesjonalizm. Kontakt ze wszystkimi jest super i przede wszystkim terminowość przekonała mnie do korzystania z ich doświadczenia.
  Marta idczak Marta Idczak martaidczak.com
 17. Kuźnia wspomaga naszą spółkę w tworzeniu wysokiej jakości tekstów o tematyce technicznej. Dzięki zaangażowaniu w przygotowanie wszystkich materiałów udało się nam nawiązać stałą współpracę. Doceniamy jakość, zaangażowanie oraz terminowość wykonywanych prac.
  DMI Mikołaj Lehman GMI Group Sp. z o.o.
 18. Z przyjemnością informujemy, że teksty przygotowane przez Kuźnię stoją na bardzo wysokim poziomie. Zamówiliśmy teksty typowo specjalistyczne, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Copywriter ku miłemu zaskoczeniu poruszył zagadnienia mocno zaawansowane i techniczne, wymagające dużej wiedzy branżowej.  
  Hauer Mateusz Hauer Hauerpower studio
 19. Miałem problem, żeby znaleźć osobę, która sprosta moim indywidualnym wymaganiom dotyczących specjalistycznych treści. Problem skończył się, gdy odezwałem się do Kuźni. Usłyszałem „nie ma problemu” i po paru dniach faktycznie okazało się, że tworzenie treści to dla nich żaden problem. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy!
  RingKing Paweł Marchel CEO RingKing
 20. Kuźnia stworzyła dla firmy Master Leasing profesjonalny content marketing związany z dziedziną finansów i leasingu. Podczas wykonywania swojego zadania wykazali się dużym profesjonalizmem przejawiającym się w sprawnym, miłym i rzeczowym kontakcie, terminowością oraz wysokim poziomem jakości swojej pracy.
  Maximus Finance Norbert Dąbrowski Maximus Finance Sp. z o.o. Sp. k.

Zaufali nam poważni gracze. Czas na Ciebie!

 1. GetResponse
 2. xtb Online trading
 3. Oponeo
 4. ISS
 5. Interia
 6. Caparol
 7. dako
 8. busines insider
 1. Rossmann
 2. Vision Express
 3. iTaxi
 4. Isprzęt
 5. Carsmile
 6. intermarche
 7. gaminate
 8. allegro

Jak przebiega współpraca z nami?

 1. Kontaktujesz się z nami tak, jak Ci wygodnie

 2. Wypytujemy Cię o potrzeby, cele, wyzwania i problemy Twojego biznesu

 3. Ustalamy przebieg i zakres współpracy, dobierając odpowiednie rozwiązania marketingowe

 4. Podpisujemy umowę i bierzemy się do roboty!

 5. Dowozimy Ci usługę i zbieramy od Ciebie informację zwrotną

 6. Świętujemy!

Już czas, żeby nasze reklamy zarobiły dla Ciebie kasę

Rozwijaj biznes szybciej dzięki dobrze ułożonemu i realizowanemu performance marketingowi.

Świetny marketing zaczyna się od znalezienia właściwych specjalistów.

Wiesz, co i jak możemy dla Ciebie zrobić. Teraz Twój ruch.

content marketing

  Jakie reklamy możemy dla Ciebie wykuć?