Content Creatorka

Kasia Ciesielska

Od dziecięcej pasji do profesjonalnego pisania

Kiedy Katarzyna miała zaledwie 5 lat, napisała swoją pierwszą książkę o krasnoludkach i zwierzątkach z lasu. A jak już zaczęła, nigdy nie przestała. Czytała, a gdy nie czytała, pisała. Nie raz zdarzyło jej się słyszeć, że z pisania nie da się wyżyć, że powinna zająć się czymś „praktycznym”. Postanowiła udowodnić, że jest wręcz przeciwnie, i że pisanie jest praktyczne.

Postanowiła poznać klienta i zaczęła karierę handlowca. Pracowała dla start-upów i firm, które zdobywały rynki zagraniczne – od Beneluksu, przez UK, USA, aż po Azję. Najczęściej były to firmy z branży IT, w tym SaaS-y, takie jak na przykład CallPage – producent narzędzia do umawiania rozmów przez strony internetowe, z którym miała przyjemność pracować, gdy dopiero zaczynało swoją działalność. Teraz już głównie tworzy, ale sprzedawać nigdy nie przestała – bo dobry tekst to właśnie robi. Sprzedaje.

Jako content creatorka pisze angażujące treści – od artykułów, przez newslettery, e-booki, posty na social media, aż po treści na landing pages. Od czasu do czasu tworzy również grafiki i infografiki. W swojej pracy ceni sobie przede wszystkim transparentność, kreatywność i realne wyniki. Wierzy, że to połączenie jest kluczem do skutecznego content marketingu.

W wolnych chwilach…

Zawsze ma coś do roboty. Tonami połyka książki (od kryminałów, przez fantastykę aż do poradników biznesowych i podręczników psychologii), maluje i chodzi do teatru. Szczególnie ceni sobie winoperę – połączenie opery i degustacji win. Śpiewa w karaoke, chadza na spacery z psem, gotuje i gra w RPG – zarówno na komputerze, jak i tradycyjne planszówki. Nuda jest dla niej obca.

Dla niej pisanie to nie tylko praca – to jej życie. To pasja, która sprawia, że każdego dnia z uśmiechem siada do komputera, gotowa na nowe wyzwania. Jej celem jest pomaganie firmom w opowiadaniu ich historii w przystępny i angażujący sposób.

Certyfikaty: