Oprawa graficzna ma większe znaczenie, niż myślisz – to właśnie od grafik przyciągających uwagę odbiorców i zapadających im w pamięć może zależeć powodzenie Twojego biznesu! Profesjonalne projektowanie graficzne mamy we krwi – przekonaj się, że jest to inwestycja, która szybko się zwróci!

Stworzymy dla Ciebie efektowne grafiki na Twojego bloga i nie tylko!

Dlaczego starannie zaprojektowane grafiki to istotny element w działaniach marketingowych Twojej firmy?

Grafiki na bloga

Tworzenie infografik, oprawy graficznej newsletterów, ulotek czy postów publikowanych w social mediach dzięki darmowym i płatnym programom graficznym jest w zasięgu niemal każdego. Jednak grafika grafice nierówna. Nie każda wywoła u odbiorcy pożądane emocje i doprowadzi do realizacji założonych celów biznesowych. Ponadto, zdjęcia, które można pobrać ze stocków, zwłaszcza te najpopularniejsze, można spotkać na wielu blogach. Chętnie wykorzystywane są także w mediach społecznościowych.

Jeśli zależy Ci na rozwoju biznesu, nie możesz być taki, jak inni.

Dzięki profesjonalnie zaprojektowanym i wykonanym grafikom:

 • wyróżnisz się wśród konkurencji;
 • zadbasz o profesjonalny wizerunek firmy;
 • Twoja marka stanie się rozpoznawalna;
 • przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów, a w efekcie zwiększysz konwersję;
 • zaoszczędzisz czas, który możesz przeznaczyć na rozkręcanie swojego biznesu!

Postaw na wyrazistą komunikację z klientami. Sięgnij po indywidualne projekty graficzne dopasowane do charakteru Twojej marki. Miej realny wpływ na pierwsze wrażenie, jakie wywołasz u odbiorców! Współpracując z grafikiem, otrzymasz pełen pakiet – zarówno wiedzę, jak i umiejętności, które pozwolą na stworzenie dowolnych kreacji dla Twojej firmy.

Infografiki, banery, oprawa graficzna postów do social mediów, ofert i newsletterów, czyli jakich grafik potrzebuje Twój biznes?

Jakich grafik potrzebujesz?

W zależności od celu, jaki chcesz osiągnąć, możesz potrzebować projektów graficznych do wykorzystania w działaniach marketingowych prowadzonych w sieci lub grafik do wydruku.

Wśród nich wyróżnić można np.:

 • grafiki na social media, m.in. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn;
 • infografiki;
 • ulotki;
 • oprawy graficzne ofert;
 • oprawy graficzne newsletterów;
 • plakaty;
 • rollupy;
 • ścianki.

Praca z grafiką wymaga nie tylko umiejętności obsługi programów, lecz także wiedzy na temat tego, jak wykorzystać konkretne bodźce wizualne, aby uzyskać u odbiorcy zamierzony efekt.

O czym trzeba pamiętać, tworząc grafiki do mediów społecznościowych i nie tylko?

Na to, w jaki sposób Twoja marka będzie odbierana przez klientów i czy przygotowane materiały promocyjne okażą się skuteczne, ogromny wpływ ma szata graficzna. I nie chodzi tylko o to, aby zadbać o profesjonalnie przygotowane logo.

Pamiętaj, że nawet najbardziej merytoryczna treść pozbawiona zdjęć czy infografik może okazać się zbyt mało atrakcyjna, aby odbiorca się z nią zapoznał. Sukces w tym przypadku zależy najczęściej od pierwszego wrażenia. O jakich zasadach należy pamiętać, tworząc content premium, w tym wysokiej jakości grafiki na potrzeby stron WWW i drukowanych ofert handlowych?

Chcesz samodzielnie wykonywać grafiki dla swojej firmy? Przy pomocy przeglądarki internetowej z łatwością znajdziesz programy, które pozwalają na tworzenie rozmaitych kreacji graficznych. Czy jednak korzystanie z nich jest gwarancją tworzenia efektownych kreacji gwarantujących pozyskanie uwagi odbiorcy?

Czy warto korzystać z darmowych programów graficznych online?

Program graficzny online czy usługi grafika?

Podstawową zaletą darmowych narzędzi do tworzenia grafik jest to, że są… darmowe. Umożliwiają tworzenie i edycję grafiki na potrzeby np. mediów społecznościowych, udostępniają filtry czy możliwość stworzenia kolażu lub dodawanie ikon. Niektóre z nich oferują gotowe szablony, dzięki którym możesz zaprojektować m.in. szatę graficzną newslettera. Większość jest prosta w obsłudze, a intuicyjny interfejs zapewnia możliwość pracy przy obróbce grafiki wektorowej nawet osobom bez żadnego doświadczenia. To wszystko wygląda pięknie, jednak tylko na pierwszy rzut oka. Dlaczego?

Możliwość podstawowej obróbki plików graficznych nie zawsze wystarczy, zwłaszcza gdy chcesz osiągnąć nieszablonowy efekt. Kolejna sprawa to czas potrzebny na poznanie programów, przy pomocy których będziesz mógł edytować grafiki oraz ten spędzony na tworzeniu każdej pojedynczej kreacji. Aplikacje umożliwiające projektowanie grafik online w wersji darmowej często zostawiają na gotowych elementach znak wodny – aby się go pozbyć, może być konieczne wykupienie wersji premium – oraz ograniczają dostępną rozdzielczość plików.

Potrzebujesz grafik do mediów społecznościowych? Szukasz specjalistów, którzy stworzą niebanalną kreację ulotek reklamowych, plakatów, ścianek albo rollup’ów? Jeśli zależy Ci na efektownych grafikach, które podkręcą wrażenia estetyczne Twoich potencjalnych klientów i pozwolą wyróżnić się Twojej marce na tle konkurencji, to skorzystaj z usług doświadczonego grafika. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie nie tylko grafiki, lecz także animacje i content wideo!

Potrzebujesz grafik przyciągających spojrzenia? Zgłoś sie do nas!
+48 739 984 196 / kontakt@agencjakuznia.pl

FAQ:

Wiesz już, jakie są rodzaje grafik i dlaczego warto postawić na profesjonalną kreację oprawy graficznej nie tylko postów do social mediów, lecz także ulotek, banerów, a nawet rollup’ów. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i rozwiej ewentualne wątpliwości!

1. Od czego zacząć tworzenie grafik dla własnego biznesu?

Zastanów się, jakich grafik potrzebujesz. Wybierz program – darmowy lub płatny. Stwórz projekt, który będzie zgodny z identyfikacją wizualną marki. Nie masz czasu na poznawanie nowych edytorów zdjęć? Chcesz skupić się na prowadzeniu biznesu? Zleć przygotowanie profesjonalnych grafik!

2. Czy warto korzystać z darmowych grafik dostępnych w bankach zdjęć?

Zdjęcia pozyskiwane ze stocków mogą okazać się dobrym rozwiązaniem, jednak tylko na krótką metę. Jeśli będziesz budować kreację wizualną marki opartą wyłącznie na darmowych materiałach, niczym nie wyróżnisz się wśród konkurencji. Dostęp do takich zdjęć jest powszechny, a to oznacza, że Twój potencjalny klient mógł się z nimi spotkać już wielokrotnie.

3. Jakie grafiki możemy dla Ciebie stworzyć?

Po pierwsze, spójne z wizerunkiem Twojej firmy. Po drugie – skuteczne. Takie, które nie tylko na dłużej przykują uwagę odbiorców, do których są skierowane treści, lecz także wzbudzą w nich zainteresowanie i zapadną w pamięć. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: oprawę graficzną postów do social mediów, projekty rollupów czy ulotek ofertowych.