Sprzedajesz produkty doskonałej jakości? Świadczysz świetne usługi i aspirujesz do miana lidera w swojej branży? Postaw na content premium – dzięki niemu osiągniesz każdy cel marketingowy i biznesowy. Pamiętaj, że w interesach nie ma miejsca na bylejakość.

Co to jest content premium i dlaczego go potrzebujesz?

Content premium to nic innego jak unikalne treści wysokiej jakości, napisane w przystępny sposób. Liczą się zarówno wartość merytoryczna, lekki styl, jak i oprawa graficzna. Stworzenie treści premium, które wyróżnią się spośród setek stron o podobnej tematyce, to zadanie dla doświadczonych copywriterów – czyli dla nas! 

Internauci są coraz bardziej wymagający. Szukają w sieci wyczerpujących odpowiedzi na dręczące ich pytania. Ogólniki i frazesy już nie wystarczą do tego, aby przyciągnąć klientów i przywiązać ich do marki. Potrzebny jest konkret – content premium

Z pomocą przychodzą treści eksperckie. Pamiętaj jednak o klątwie wiedzy – teksty muszą być napisane w przystępny sposób, w przeciwnym razie niezrozumiałe wyrażenia „branżowe” odstraszą czytelników.

content premium - treści, które sprzedają

Do treści premium zaliczyć można m.in.:

 • specjalistyczne poradniki,
 • e-booki,
 • raporty z badań,
 • opracowania naukowe,
 • artykuły tematyczne.

Potrzebujesz pomocy kogoś, kto stworzy dla Ciebie angażujące teksty? Szukasz skutecznej drogi do realizacji celów biznesowych? Zaufaj Kowalom Treści – doskonale wiemy, jak stworzyć content premium, który trafi do Twoich odbiorców!

Zainwestuj w content premium i zawalcz o klienta

Zapewne już słyszałeś o tym, że zdecydowana większość czytelników ma tendencje do skanowania tekstu. Co to oznacza w praktyce? Potencjalny klient, który wejdzie na Twoją stronę internetową, potrzebuje zaledwie kilkunastu sekund na to, aby zdecydować, czy zapozna się z jej treścią, czy pójdzie szukać wartościowych informacji u konkurencji. 

Jeśli w przeciągu tego krótkiego czasu internauta nie znajdzie na stronie czegoś, co przykuje jego uwagę, to ucieknie do konkurencji – z płaczem… i swoimi pieniędzmi. 

Wszystko sprowadza się do tego, że stracisz szansę na pozyskanie klienta, dla którego nadrzędną wartość mają treści wysokiej jakości. Zamiast większej konwersji możesz liczyć co najwyżej na wzrost współczynnika odrzuceń. 

Wykujemy solidne treści, które będą odpowiedzią na rosnące potrzeby Twoich klientów. ✅ Zamów content premium u doświadczonych Kowali Treści.

Content premium to Twoja droga do realizacji celów biznesowych

Zależy Ci na prześcignięciu konkurencji w organicznych wynikach wyszukiwania? Może jednak celujesz w zwiększenie sprzedaży lub kreowanie eksperckiego wizerunku swojej firmy? To nieistotne, jak odpowiedziałeś  – content premium doprowadzi Cię na szczyt!

Inwestując w treści premium, zdobędziesz:

 • lepsze pozycje w wyszukiwarce,
 • większą sprzedaż,
 • szersze grono klientów,
 • rozpoznawalny wizerunek swojej marki jako eksperta w swojej dziedzinie.

Lepsze pozycje w SERP-ie

Nie tylko klienci doceniają wartościowe teksty. Jakość przekazu ma też niebagatelne znaczenie dla pozycji, którą Twoja strona osiągnie w naturalnych wynikach wyszukiwania. Treści tylko powielają ogólnodostępne informacje? To może działać na Twoją niekorzyść!

Wyszukiwarka Google (to właśnie z niej korzysta ponad 90% internautów w Polsce) stawia w dużej mierze na promowanie tych witryn, które oferują użytkownikom unikalne treści.

Ponadto content premium pozwala na naturalne operowanie frazami kluczowymi. To tekst specjalistyczny, dotyczący konkretnego zagadnienia. Im bardziej szczegółowy, tym lepiej opisuje poruszany problem i pozwala na optymalne zagęszczenie wybranych wyrażeń. 

Treści premium są dla czytelników na tyle wartościowe, że internauci chętnie dzielą się nimi z innymi użytkownikami sieci. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe odnośniki prowadzące do Twojej witryny.

Pamiętaj, że zróżnicowany i naturalny profil linków to kolejny plus w oczach robotów decydujących o kolejności witryn w rankingu organicznych wyników wyszukiwania. Jest też jeszcze jedna korzyść – im więcej udostępnień, tym większa szansa na poszerzenie grona klientów oraz na sprzedaż Twoich usług lub produktów!

Szersze grono lojalnych klientów

Dociekliwy użytkownik, który przeczesuje sieć w poszukiwaniu konkretnych informacji dotyczących dręczącego go zagadnienia (niezależnie od tego, czy chodzi o poradę na temat pielęgnacji włosów, sposobów na odchudzanie, wyboru efektywnych sposobów inwestowania czy wskazówek odnośnie do modernizacji linii produkcyjnej w firmie) jest zmęczony tym, że na większości stron internetowych znajduje praktycznie to samo, ale ubrane w inne słowa. 

Chcesz pozyskać takiego klienta? Wyjdź naprzeciw jego oczekiwaniom. Zaoferuj mu content premium – specjalistyczne, rzetelne i unikalne treści opisujące wybrane zagadnienie w wyczerpujący sposób.

Inwestując w treści premium, zyskasz zaufanie odbiorców i nawiążesz z nimi długofalowe relacje. Odbiorca, który raz znajdzie u Ciebie rozwiązanie swojego problemu, będzie do Ciebie wracał. Przywiąże się do Twojej marki i nawet nie pomyśli o tym, aby sprawdzać ofertę konkurencyjnych firm.

Wyższa konwersja

Lepsza pozycja w naturalnych wynikach wyszukiwania i szersze grono lojalnych klientów to czynniki, które przełożą się na wzrost konwersji. Content premium to sposób na osiągnięcie lepszych wyników sprzedażowych. Specjalistyczne teksty są niezwykle istotnym elementem poprawiającym skuteczność Twoich kampanii marketingowych. 

Ekspercki wizerunek marki

Firmy, które dzielą się wiedzą i dokładają wszelkich starań, aby budować ekspercki wizerunek marki, postrzegane są przez klientów jako godne zaufania. Content premium jest jednym ze sposobów dotarcia do wymagającego użytkownika, poszukującego rzetelnych informacji na temat konkretnego zagadnienia.

Na swojej stronie publikujesz internetowej wyniki badań naukowych i specjalistyczne poradniki? Dajesz czytelnikowi dostęp do tematycznych e-booków? Świetnie! Nie tylko zaspokoisz jego głód wiedzy, ale również sprawisz, że uzna Cię za eksperta w Twojej branży.

Zamów content premium

Jak tworzyć teksty premium?

Chcesz, aby Twoje treści angażowały odbiorców? Zależy Ci na tym, aby kreować w sieci ekspercki wizerunek Twojej marki? Postaw na content premium! Stworzenie takich tekstów wymaga szczegółowego researchu, dokładnej analizy konkurencji, doskonałego warsztatu, a także umiejętności przekazania czytelnikowi specjalistycznych treści w przystępny i atrakcyjny sposób.

Research – solidny fundament treści premium

Proces tworzenia treści premium rozpoczyna się od przeprowadzenia szczegółowego researchu. Obejmuje on nie tylko dokładne zapoznanie się z wybranym zagadnieniem, lecz także weryfikację wiarygodności poszczególnych źródeł. Istotne znaczenie ma również analiza tekstów konkurencji – wszystko po to, aby zaproponować odbiorcy unikalny, specjalistyczny i wartościowy content.

Sposób komunikacji – nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia da się przekazać w przystępny sposób!

Tekst ma opierać się na wynikach badań naukowych, zawierać specjalistyczne porady i wyczerpywać dane zagadnienie. Czy oznacza to, że musi być nudny jak przysłowiowe flaki z olejem i niezrozumiały niczym pismo od urzędnika? Nie!

Przede wszystkim zadbaj o to, aby przekazywane treści były zrozumiałe dla czytelnika. Jeśli używasz fachowej terminologii – wyjaśnij ją. Pamiętaj, że to, co dla Ciebie jest oczywiste, wcale nie musi być takie dla odbiorcy. Content premium to wiedza przekazana w atrakcyjny sposób, skłaniający odbiorcę do interakcji.

Zasada odwróconej piramidy – struktura informacji

Kolejny istotny element tworzenia skutecznych, wartościowych tekstów to zasada odwróconej piramidy. Polega ona na tym, aby w pierwszej kolejności przekazać czytelnikowi to, co najbardziej go zainteresuje.

Od razu przejdź do meritum. Najważniejsze informacje dotyczące poruszanego zagadnienia powinny znaleźć się w pierwszych akapitach tekstu. Jeśli już na wstępie zaciekawisz odbiorcę, znacznie wzrośnie prawdopodobieństwo, że przeczyta on artykuł w całości.

Profesjonalne treści na zamówienie

Dlaczego warto zlecić stworzenie contentu premium doświadczonej agencji contentowej?

Jeśli masz wolną chwilę (a konkretnie dużo wolnych chwil) i umiejętności pozwalające na przekazanie trudnych zagadnień w przystępny sposób, możesz zająć się samodzielnym tworzeniem treści premium. Pomyśl jednak o wszystkich tych rzeczach, które mógłbyś w tym czasie zrobić, aby rozwinąć swoją firmę. 

Jesteś świetny w pozyskiwaniu klientów i budowaniu z nimi długofalowych relacji? Twoją mocną stroną jest kreowanie skutecznej strategii biznesowej? Zajmujesz się jednocześnie nadzorowaniem jakości procesu produkcyjnego i delegowaniem zadań w przedsiębiorstwie? Nie dokładaj sobie kolejnych obowiązków – zleć teksty premium Kowalom Treści.

Zleć swój content Kowalom Treści!

Zlecając content premium doświadczonemu copywriterowi, zyskasz:

 • czas, który wykorzystasz na rozwój działalności albo po prostu na odpoczynek,
 • pewność, że otrzymasz wartościowy, unikalny tekst oparty na dokładnie zweryfikowanych źródłach, który spełni oczekiwania Twoich klientów,
 • szansę na lepsze pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania, wzrost konwersji i poszerzenie grona potencjalnych klientów doceniających ekspercki wizerunek Twojej marki.

Działasz w branży, którą doskonale znasz i jesteś w niej ekspertem? To świetnie, mamy ze sobą coś wspólnego! Wiemy, jak pisać skuteczne treści, które sprostają oczekiwaniom najbardziej dociekliwych odbiorców. 

Zaufaj profesjonalistom, skontaktuj się z nami i zamów content premium!